GERKEM KİMYA

“Bizler Sizden Biriyiz ve Sizin İçin Varız”

 

2009 yılında sizlerden biri olarak yola çıkan firmamız, siz değerli çözüm ortaklarımızın hak ettiği kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile bugün ve gelecekte de sizin için var olmaya devam edecektir.

 

2002 yılından itibaren ilk önce Plastik daha sonra Poliüretan sektöründe çalışmaya başlayan Şirket yetkilimiz Gülay GERDAN, plastik ve poliüretan sektöründe kullanılmak üzere hammadde ithalatı ve bu ürünlerin iç piyasaya pazarlanması ile çalışmalarını başlatmıştır. Yurtdışı pazar araştırmasında “Uygun Kalite ve Uygun Fiyat” hedeflenmiş bunun için öncelikli olarak tümü dijital cihazlardan oluşan tam teşekküllü bir laboratuar kurularak ürün araştırmasına başlanmıştır. Araştırmalar bittikten sonra yurt dışı tedarikçiler belirlenmiş ve firmamız ile aynı ticari kaliteye sahip en iyi hammadde üretici firmalarla beraber yola çıkılmıştır. Tüm bu çalışmalar sürerken firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını başlatmış ve siz değerli çözüm ortaklarımıza daha kaliteli hizmet vermek için gerekli kalite belgelerini almıştır. “GerKem” 2012 yılında bir Marka olarak çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir.

 

Firmamız hammadde İthalat&Satışı yanında, “Sprey Poliüretan Köpük” Uygulayıcısı”olarak da ayrıca faaliyet göstermektedir.Sahip olduğu 2 adet makine parkuru ve 2000 m2/gün uygulama kapasitesi ile ISI yalıtımı sektöründe kurulduğu günden itibaren çalışmaktadır.

 

Özellikle son yıllarda yaşadığımız iklim değişiklikleri; mevsimsiz yağan yağmurlar,aşırı sıcak ve soğuklar yaşam alanlarımızda yalıtımın gerekliliğini ortaya koymuştur.Bunun yanında su kaynaklarımızın yetersizliği,enerji kaynaklarımızın azlığı ve çevre kirliliğinin her geçen gün bizler ve gelecek nesiller için tehdit oluşturması bir çok konuda tasarruf etmemizin gerekliliğini ortaya koymaktadır.Bu nedenle firmamız Isı yalıtımı çalışmalarının yanında Su ve ses yalıtımına yönelik hammaddeleri de ürün gamına ekleyerek hem bu ürünlerin satış&pazarlamasını yaparak hem de uygulayıcı olarak sektöre hizmet vermektedir.

 

Tecrübeli ve donanımlı uygulama ekiplerimiz ile m2 ve km sınırı olmadan müşterilerimizin Isı-Su-Ses Yalıtımı ihtiyaçlarına yönelik tüm projeler ücretsiz keşif yapılarak,”GerKem Kalitesi” ile yerine getirilmektedir.

 

Firmamız, Sprey püskürtme ile uygulanan Poliüretan Köpüğün sağladığı Isı yalıtımı;Poliüretan esaslı likit membranlar&Polimer Esaslı ürünlerin sağladığı su yalıtımı ile yalıtım yatırıma dönüştürülerek .yaşama alanlarınızı sizler için daha konforlu hale getirmeyi amaç edinmiştir.

 

Donanımlı altyapısı,7 //24 teknik destek,yenilikçi, yaratıcı ve araştırmacı gücü,kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile GerKem,siz çözüm ortaklarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vererek hızlı adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

 

MİSYON & VİZYON

 

İştirak ettiğimiz sektörlerde kalıcı Üstünlükler sağlayarak Farklılık yaratmak.Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” Grubuna ve iştiraklerine değer yaratacak şekilde yönetmek

 

KURALLARIMIZ

 

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük ilkemizle hareket ederiz.

 

MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

 

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

 

ÇALIŞANLARIMIZA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

 

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda da destekler, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

 

GERKEM KiMYA sürekliliğine öncelikle önem vererek ve Çözüm ortaklarımıza değer yaratma hedefi doğrultusunda; gereksiz ya da yönetilemez riskleri almaktan kaçınır, sürdürülebilir karlılığı amaçlarız. Finansal disiplin ve hesap verebilirlik çerçevesinde hareket eder, şirketimizin kaynak ve varlıkları ile çalışma zamanımızı verimlilik ve tasarruf bilinciyle yönetiriz. Rekabet gücümüzü artırmaya ve büyüme potansiyeli olan ve bağlanan kaynağa en yüksek getiriyi sağlayacak alanlarda yatırım yapmaya özen gösteririz.

 

TEDARİKÇİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

 

İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.

 

RAKİPLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

 

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.